Mobil

Redmi 8 modeliyle alakalı özellikler sızdı

Redmi 8 modeliyle alakalı özellikler sızdı

 

Çin içerisinde yer alan TENAA üzerinde ortaya çıkmış olan en son bilgilere bakılırsa, Xiaomi şirketinin alt şirketi olarak faaliyet gösteren Redmi firmasının sektör için yeni bir tane fiyat ve performans telefonu kazandırabilme amacıyla gayret ettiğini ortaya koymuş bir durumda. M1908C3IC şeklindeki bir model numarasıyla gözüken bir tane cihaz, TENAA tarafından onay aldı ve böylelikle de cihazla alakalı ilk görüntüler açık bir şekilde ortaya çıkmış bulundu.

Sadece 2 sene öncesine kadar fazla pahalı bir durumdaki amiral gemisi modellerinde teker teker görmeye başladığımız 2 kamera ve damla çentikle ilgili bir tasarımla karşımıza çıkan Redmi 8 isimli model, arka kısmında 1 tanede parmak izi tarayıcısı bulunduruyor olacak. Mantık açısından bakıldığında Redmi 7 modeliyle aynı lakin tasarım açısından bayağı bir değişik olduğu görülen Redmi 8 isimli model, selefinin de yer aldığı gibi giriş seviyesindeki bir cihaz şeklinde karşımıza çıkmış olacak.

Cihazın ön kısmında bu şekilde bir telefonda hiç bir şekilde büyük durumda bulunmayan çerçevelere rastlamış durumdayız. Alt çerçevenin üzerinde de Redmi isimli yazı çok fazla dikkat çekiyor. Arka kısımda, parmak iziyle alakalı sensörün hemen altında da bu yazı ile karşılaşmış durumdayken firma söz konusu bu telefonun Xiaomi şirketi tarafından üretildiğini ”Designed by Xiaomi” şeklindeki yazıyı ekleyerek belirtmeyi istemiş.

TENAA üzerinde ortaya çıkmış olan bu bilgiler 10 Watt gücündeki bir şarj desteği bulunduğunu açık bir şekilde göstermekte.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close