Mobil

Realme’den C21Y sürprizi

Realme'den C21Y sürprizi

 

Realme şirketi, giriş seviyedeki pek çok özelliklere sahip olarak karşımıza çıkan yeni akıllı telefonu C21Y modelini duyurmuş durumda. Özelliklerine paralel bir şekilde fazlasıyla uygun bir etiketle duyurulmuş olan telefon, 30 Ağustos tarihinde piyasaya sürülmüş olacak. Telefonun ülkemizde gelip gelmeyecek olduğu veyahut Türkiye içerisinde üretilip üretilmeyecek olduğu da şimdilik bilinmezliğini koruyor.

Bir müddettir Türkiye içerisinde akıllı telefon üretimi gerçekleştirmeye devam eden Realme şirketi, Hindistan’da düzenlemiş olduğu bir etkinlik kapsamında fazlasıyla uygun fiyata sahip olan yeni akıllı telefonlarından ‘C21Y’ modelinin duyurusunu yaptı. Giriş seviyede yer alan bir cihaz şeklinde karşımıza çıkmış bulunan C21Y modeli, ülkemizde üretilmiş olduğu takdirde yok satabilecek seviyede daha uygun bir fiyata sahip olarak karşımıza çıkabilir.

Realme şirketinin söz konusu bu yeni akıllı telefonu, 6,5 inçlik büyüklüğe sahip HD+ çözünürlük sunmakta bulunan bir ekranla gelecek. Çentikli yapıya sahip olan bu ekran üzerinde, 5 MP’lik bir çözünürlük sunmakta olan bir kameraya sahip olarak gelecek telefon, parmak izi okuyucusuyla alakalı sensörü de arka panelinde taşımakta. Telefonun mevcut durumdaki tasarımı da piyasada yer alan bir çok akıllı telefonla benzerlik göstermekte.

İki tane değişik renk seçeneğiyle 30 Ağusto tarihi içerisinde piyasaya sürüleceği açıklanan Realme C21Y modelinin fiyatı ise, 135 dolar şeklinde açıklanmış durumda. Cihazın tam olarak hangi pazarlar içerisinde satışa sunulacak olduğu da şimdilik bilinmezliğini koruyor.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close