Mobil

Realme X40 Pro 5g modelinin fiyatı kesinleşti

Realme X40 Pro 5g modelinin fiyatı kesinleşti

 

Son dönemlerdeki en önemli akıllı telefon üreticileri arasında yer alan Realme şirketinin yarın tanıtımını yapacak olduğu Realme X50 Pro 5G adlı modelinin Hindistan fiyatı resmi bir şekilde ortaya çıkmış durumda. Paylaşımı gerçekleştirilen bu sızıntı durumdaki bilgiler, şirketin bütçe dostu politikası ile az daha ters düşebilecek gibi gözüküyor.

Ülkemiz içerisinde de hizmet vermiş olan Realme şirketi, ilk 5G akıllı telefonunuyla alakalı bundan böyle gün saymaya başlamış durumda. 24 Şubat tarihinde tanıtımı yapılacak olan bu akıllı telefon, aynı gün içinde Hindistan üzerinde de tanıtılmış olacak. Bu zamana kadar bir takım özellikleri sızdırılmış olan Realme X50 Pro 5G adlı model, lansman olmadan hemen önce bu defa da fiyatı sayesinde ortaya çıkmış oldu.

Sızıntıları paylaşmış olan söz konusu bu kaynağa bakılırsa akıllı telefon, Hindistan üzerinde 50.000 Rs tutarının (695 dolar ila 4.240 Türk Lirası tutarında) seviyesinde bir fiyatla satışa sunulmuş olacak. Şirketin bugüne kadar piyasaya sürmüş olduğu söz konusu bu bütçe dostu telefonları düşünüldüğü zaman bu fiyat, şirketin mevcut durumdaki fiyat politikası ile biraz daha ters düşmekte olabilir.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close