Mobil

Realme şirketinden C2s cihaz tanıtımı

Realme şirketinden C2s cihaz tanıtımı

 

Bütçeye tamamen dost bir telefon olarak karşımıza çıkan Realme C2s isimli model, aynı C2 modeli üzerinde de görüldüğü gibi 6,1 inç büyüklüğündeki HD+ çentik bulunan bir ekrana üzerinde yer veriyor. 3 GB’lik bir RAM’in yanı sıra 32 GB’lik bir dâhili depolama alanı olması da telefonun giriş sınıfında bir cihaz olarak karşımıza çıktığını bir defa daha gözler önüne sermiş oluyor. Cihaza gücünü vermekte olan yonga seti ise MediaTek şirketinin Helio P22 isimli işlemcisi.

Kamera bölümü üzerinde ikili arka kamera kurulumu ile birlikte karşımıza çıkan C2s modeli, 13 MP özelliğine sahip ana sensörünün yanı sıra 2 MP özelliğine sahip derinlik sensör, ön kısmında 5 MP özelliğe sahip bir tane de selfie kamerasına yer vermiş. Söz konusu bu telefonun, yazılım kısmında ColorOS 6.0 işletim sistemiyle gelmiş olan C2 modelinin tam tersine Android Pie işletim sistemi tabanına sahip ColorOS 6.1 işletim sistemiyle geliyor. Bu ise 3 tane akıllı telefon arasında yer alan tek farkı oluşturmakta.

Bu cihazın tam olarak ne kadarlık bir ücretle satışa çıkacağı veyahut Türkiye’ye gelip gelmeyeceği de halen açıklanmış değil.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close