Mobil

Realme şirketinden 108 MP kamerası olan bir telefon hazırlığı

Realme şirketinden 108 MP kamerası olan bir telefon hazırlığı

 

Realme şirketi, 2019 senesinin 3. çeyreklik kısmında Hindistan üzerinde en fazla telefon satışı gerçekleştiren 4. marka olmayı başarmış bir durumdaydı. Firma, öte yandan yapmış olduğu bir açıklama içerisinde Hindistan üzerinde Mayıs 2018 tarihinden bu zamana kadar yürütmekte olduğu faaliyetler aracılığıyla 15 milyon taneden çok akıllı telefon satışı gerçekleştirdiğini duyurmuştu.

Realme India şirketinin CEO’su görevinde bulunan Madhav Sheth ise The Mobile Indian’a yapmış olduğu açıklama üzerinde firmanın, 108 MP özelliği bulunan ana kameraya üzerinde yer veren bir telefonla ilgili çalışmakta olduğunu doğruladı. Yönetici, bu söz konusu bilgi hariç olarak yeni telefona yönelik herhangi farklı bir açıklama yapmadı.

İsmini akıllı telefon modelleriyle duymuş olduğumuz Realme şirketi, birkaç tane Nesnelerin İnterneti cihazı üstünde de çalışmalar yapıyor ve söz konusu bu cihazlardan bir kısmı, gelecek yıl piyasaya çıkmış olacak. Sheth, yapmış olduğu konuşma içerisinde; ”Realme şirketi, aslında sadece bir mobil marka olarak kalmayacak; çok önemli bir teknoloji markası olarak görülecek. Felsefemiz ise fazlasıyla kolay. Nesnelerin İnterneti ile alakalı ürünleri, yalnızca laf olması amacıyla üretmeyeceğiz, kullanıcılar için çok daha yardımcı olabilecek ürünlerin üretimini yapacağız” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close