Mobil

Realme şirketi C12 modelini duyurdu

Realme şirketi C12 modelini duyurdu

 

Realme isimli şirket, Endonezya’da düzenlemiş olduğu özel bir etkinlik kapsamında yeni akıllı telefonu C12 modelini resmen duyurdu. Giriş seviyesindeki özellikleri bulunan söz konus ubu telefon, günlük ihtiyaçları çok daha uygun sayılabilecek bir fiyatla sunmuş oluyor. Realme C12 modelinin Endonezya dışına çıkıp çıkmayacak olduğu da şu anda hiç bir şekilde bilinmemekte.

Çin asıllı teknoloji üreticilerinden biri olan Realme’nin çok kısa bir zaman öncesinde Geekbench aracılığı ile birlikte gün yüzüne çıkmış olan giriş seviyesindeki yeni telefonlarından ”C12” isimli modeli, Endonezya’da gerçekleştirilen özel bir etkinlik kapsamında resmen duyuruldu. Günlük kullanımla ilgili olarak çok ideal özelliklere sahip durumda bulunan bu akıllı telefon, uygun satılan fiyatından dolayı da bir çok tüketicinin ilgisini çekmeyi başarabilecek gibi gözükmekte.

Realme C12 isimli telefon modeli, 6,5 inç büyüklüğüne sahip HD+ çözünürlük sunmakta olan özel bir ekrana sahip. Bu söz konusu ekran, mümkün olduğu kadar çok ince çerçevelerin yanı sıra ufak bir çentikle karşımıza çıkmış. Kullananlar, Realme C12 modelinin ekranında bulunan ön kamera içerisinde 5 MP’lik çözünürlükle karşılaşmış oluyorlar. Öte yandan bu akıllı telefonun arka bölümüne yerleştirilmiş bir tane parmak izi okuyucu sensörü yer alıyor.

Bütün bu özellikleriyle duyurulmuş olan Realme C12 modeli, 128 dolar (ortalama 950 Türk Lirası tutarında + vergiler) tutarında fiyatlandırılmış bir vaziyette.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close