Mobil

Realme 7 Pro modelinin Türkiye lansmanı gerçekleşmiş oldu

Realme 7 Pro modelinin Türkiye lansmanı gerçekleşmiş oldu

 

Geçmiş olduğumuz ay duyurusu yapılmış olan ve Realme şirketinin orta segmentte bulunan en yeni akıllı telefonlarından biri olarak öne çıkan Realme 7 Pro modelinin Türkiye lansmanı, bugün içerisinde çevrimiçi bir şekilde gerçekleştirilmiş oldu ve Realme 7 Pro modelinin Türkiye fiyatı açıklanmış oldu.

Son zamanların en popüler akıllı telefon tasarım trendi olarak öne çıkan delikli ekran tasarımıyla karşımıza çıkan Realme 7 Pro modeli, arka kısmında da dikdörtgen biçiminde bir modülün iç kısmına yerleştirilmiş dörtlü kamera kurulumuyla karşımıza çıkmakta.

Qualcomm şirketinin Snapdragon 720G isimli işlemciden güç almakta bulunan Realme 7 Pro modeli, ülkemizde 8 GB’lik RAM kapasitesinin yanı sıra 128 GB’lik bir dahili depolama alanıyla satışa sunulmuş olacak. 6,4 inçlik ekran boyutuna sahip durumda bulunan cihaz, 2400×1080 piksel özelliğine Full HD+ çözünürlük sunmakta.

4500 mAh gücündeki bataryası ile birlikte 65W gücünde hızlı şarjı desteklemekte bulunan Realme 7 Pro modeli, firmanın iddiasına bakılırsa sadece üç dakikalık şarjla iki buçuk saat YouTube platformu üzerinde video izleme veyahut iki saat sosyal medya kullanımı sunabilmekte.

Ayna Gümüşü renginin yanı sıra Ayna Mavisi olmak üzre iki tane farklı renk seçeneğine sahip durumda bulunan Realme 7 Pro modeli, 23 Ekim tarihinden itibaren lansmana özel olduğu ifade edilmiş olan fiyat etiketi ile Hepsiburada platformunun üstünden 3.999 Türk Lirası tutarına satın alınabiliyor olacak.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close