Mobil

Realme 5S modelinde 5.000 mAh gücünde batarya olacak

Realme 5S modelinde 5.000 mAh gücünde batarya olacak

 

Oppo şirketinden ayrılarak kendi başına çok önemli bir firma haline gelmiş bulunan Realme şirketi, aradan geçmiş olan bu süreç içinde fazlasıyla önemli işler yapıp isminden çok sık bir şekilde söz ettirmeyi de başarmış oldu. En son 20 Kasım tarihi içerisinde satışa çıkartılacağı konusunda açıklama yapılan Realme X2 Pro isimli modelle amiral gemisi segment üzerine de adım atmayı başaran şirket, aynı gün içinde fiyat ve performans telefonlarından olarak öne çıkan Realme 5s isimli modeli de tanıtmış olacak.

Haberlerin ortaya çıkması da Hindistan’da yer alan popüler satış mağazaları arasındaki Flipkart isimli platformun, Realme 5s modelinin açılış sayfasını güncellemesiyle birlikte gerçekleşti. Sayfayı çok daha yeni bilgiler ile birlikte güncelleme yapan Flipkart platformu, bu şekilde de telefonun şu zamana kadar hakkında bir çok dedikodu çıkmış işlemcisinin Snapdragon 665 olarak öne çıkacağını doğrulamış hale geldi.

Liste içerisinde öte yandan telefona yönelik birkaç tne özelliği daha patlaşmış olan bu özel perakende satış mağazası, telefonun ekranının yanı sıra bataryasına yönelik bir takım detayları da açık bir şekilde ortaya çıkartmış oldu. Buna bakılır ise 6,51 inç büyüklüğündeki bir ekranla karşımıza çıkacak Realme 5s modeli, 5.000 mAh gücünde günümüzde orta segmentte yer alan telefonlara kıyaslandığı zaman fazlasıyla iddialı bir bataryayla çıkış gerçekleştirmiş olacak.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close