Oyun

PUBG Lite artık özel sürprizleriyle beraber ülkemizde

PUBG Lite artık özel sürprizleriyle beraber ülkemizde

 

Her bir tane modern masaüstü ile birlikte dizüstü bilgisayar üzerinde çok keyifli bir şekilde oynanabilmekte olan bu oyunun, Türkiye ile alakalı ön kayıtları 9 Mayıs tarihi içerisinde başlamış olacak. Erken bir şekilde ön kayıt yapmış olanları da oyun içinde hediyelerin beklemekte olduğu bu oyun, 12 Mayıs tarihi içerisinde bşalayacak canlı yayınlarla birlikte de takipçilerine farklı sürprizler yapıyor olacak

PUBG Corporation isimli şirket, PUBG LITE isimli oyunun beta test sürecinin Türkiye’yi de kapsayabilecek bir biçimde genişleyecek olduğunu resmi bir şekilde duyurmuş durumda. 9 Mayıs tarihinden itibaren PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS isimli oyuna ait ücretsiz sürüm olarak öne çıkan PUBG LITE, Türkiye içerisinde yer alan oyunculara özel olarka ücretsiz bir şekilde ön kayıda açılmış durumda.

Türkiye içerisinde milyonlarca sayıdaki oyuncuya sahip durumda bulunan Battle Royale çeşidinde yer alan bu oyunda, bir adaya paraşüt ile atlamış olan 100 tane oyuncu, bulmuş oldukları eşyalarla birlikte silah ve de mühimmatı kullanıp yaşamda kalmaya çalışmakta. En son yaşamda kalmayı başaranın kazanmış olduğu PUBG LITE ismine sahip bu oyun, her bir modern PC ile birlikte dizüstü bilgisayar üzerinde de oynanabiliyor bir durumda olacak.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close