Oyun

PUBG için yeni bir ustalık dönemi yolda

PUBG için yeni bir ustalık dönemi yolda

 

”Hayatta Kalma Ustalığı” ismiyle karşımıza çıkacak olan bu yeni sistem, PUBG isimli yapımın PC sürümüne özel olarak yarından itibaren kullanılabilir bir hale gelecek. Bu sistem ile beraber oyuncular; yağmalamanın yanı sıra eşyaları toplama ve arkadaşlarını canlandırma benzerindeki şeyleri yapıp puan kazanmaya başlayacak ve toplam olarak 500 tane seviyeden meydana gelecek. Oyuncular ise, oyun içinde yer alan performanslarına bakılarak XP kazanıp seviye atlayabiliyor olacaklar.

Silah Ustalığıyla birlikte ilerleyeceği açıklanan bu sistem, Silah Ustalığı’nın tam tersine savaş konusundaki performanslarınız ile değil, genel açıdan performansınız ile birlikte hikayenize odaklanmış olacak. Sistem üzerinde ilerleyişi etkilemekte olan bir takım değişik unsurlar da yer almakta. Mavi alan içerisinden kurtulmak, en önemli anların olduğu noktadan sıyrılabilmek ve yaşamda kalmak, bu söz konusu sistemin en önemli unsurlarından bir tanesi olacak.

Söz konusu bu sistem, PUBG isimli yapımın 6 değişik yönünde tam olarak nasıl bir davranış sergilemekte olduğunu kaydediyor olacak ve bu söz konusu özelliklerden öne çıkmış olan 3 adetini de profilinizde sergiliyor olacak.

Hayatta Kalma Ustalığı isimli özelliğin yanında PUBG isimli yapım, ayrıca oyun içindeki bir kimlik sistemi olarak öne çıkan PUBG ID’yi oyuna ilave edecek. Bu söz konusu kimlikler ise, oyuncuların kendileriyle birlikte başarılarını ifade edebilmesinin çok daha yeni bir yolu olarak öne çıkacak.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close