Teknoloji

PS5 için farklı renk seçeneklerinin olacağı açıklandı

PS5 için farklı renk seçeneklerinin olacağı açıklandı

 

PS5, tanıtımı yapılacağı güne dek özelliklerinin yanı sıra oyunlarından dolayı da çok büyük bir heyecan yaratmış idi. Fakat lansmanı gerçekleşmiş olduğu günden bu zamana kadar nerdeyse komple tasarımıyla alakalı konuşmalar yapılıyor. Beğenenlerle beğenmemiş olanların arasında tartışmalar devam etmekteyken, PlayStation platformunun CEO’su daha değişik renk seçeneklerinin gelecek olduğu konusunda müjde verdi.

PS5 konsolu ile birlikte XBOX Series X konsolunun mevcut durumdaki tasarımları, konsollarla alakalı olarak ileri gelen tartışmalardan biri olmaya başladı. PS4 konsolu ile birlikte Xbox One konsolunun yer alacak olduğu odanın estetiğine uyum sağlaması amaçlanmış durumdayken, PS5 konsolunun oda içerisinde öne çıkmış olması ve göze çarpması talep edilmiş. Herkes, PS5 komsol tasarımının daha önceki hiçbir şeye benzememekte olduğu konusunda bir düşünceye sahip. Dünyanın tamamında tasarıma ilgili olarak ‘‘nerdeyse fütüristik’’ şeklinde yorumlar yapılmakta.

Playstation platformunun CEO’su görevinde bulunan Jim Ryan, Cnet.com platformuyla yapmış olduğu özel bir röportaj esnasında PS5 tasarımının arkasında yer alan fikir ve çok daha fazlası konusunda çok önemli bilgiler de aktarmış oldu.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close