Teknoloji

PS5 Amazon üzerinde tekrardan satışa çıkmış durumda

PS5 Amazon üzerinde tekrardan satışa çıkmış durumda

 

Sony şirketinin yeni oyun konsollarından biri olarak öne çıkan PlayStation 5, 19 Kasım tarihi içerisine ülkemizde satışa çıkmış ve sınırlı sayıya sahip olan stoklar kısa zaman içinde de tükenmişti. Amazon Türkiye ise, söz konusu bu konsolu dün itibariyle yeniden stoklarına ilave etti.

Pek çok sayıdaki oyuncu, ilk günler içerisinde Sony Türkiye şirketini yeterli bir seviyede stok getirmediğinden dolayı eleştirmiş olsa da zaman çok hızlı bir şekilde geçmekte.

Şu dönemlerde senenin son kampanyasını düzenlemekte olan Amazon Türkiye şirketi, bunun dahilinde PlayStation 5 konsolunu tekrardan stoklarına ilave etmiş oldu. Eğer ki PlayStation 5 konsolunu alma amacıyla bir müddettir beklemekteyseniz Amazon Türkiye sitesi üzerinden hemen ulaşabilirsiniz.

PlayStation 5 konsolunun etkileyici özellikleri bulunan bir konsol olarak öne çıktığı da zaten herkes tarafından bilinen bir gerçek. Fakat tekrardan bir söz etmek gereki ise; bu söz konusu oyun konsoluyla 4K çözünürlüğe sahip 120 Hz özelliğinde oyun oynamak olanaklı. AMD Zen 2 işlemcisiyle karşımıza çıkmış olan bu konsol, DDR6 yapıya sahip 16 GB’lik RAM kapasitesinden dolayı da dikkatleri çekmekte. PS Plus Collection programıyla beraber PlayStation 4 konsolunda yer alan oyunlarının oynanabilmesine de olanak sunan bu konsol, beklentileri aşmış olan yükleme hızından dolayı da oynayan herkesi kendisine hayran bırakmayı başarmış oluyor.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close