İnternet

Pornhub’dan koronavirüs hamlesi

Pornhub'dan koronavirüs hamlesi

 

Pornhub isimli platform paralı hizmeti olarak öne çıkan ”Pornhub Premium”u bedava bir şekilde sunma konusunda karar aldı. 1 milyar taneden çok insanın evlerinde kalmak mecburiyetinde bulunduğuna vurgu yapan Pornhub platformunun yetkilileri, insanlar için daha keyifli zaman geçirtebilmek amacıyla bu şekilde bir karar almış olduğunu ifade etti.

Koronavirüs ile alakalı salgının her geçtiğimiz gün biraz daha çok yayılmaya başladığı şu günler içerisinde insanlar da, evlerinden çıkmamaktalar. Zira koronavirüsün mevcut durumdaki bulaşıcılığı fazlasıyla yüksek bir seviyede ve genç yaşlardaki insanlar, bu söz konusu virüsü basit bir şekilde atlatıyor olsalar bile yaşlı insanlar bu söz konusu virüsten çok fazla etkilenmekteler. Hal bu şekilde olunca ise insanların mümkün olduğu kadar evlerinde kalmalarının yanı sıra sosyal mesafeyi korumaları da gerekli.

İnsanların evleri içerisinde kalmak mecburiyetinde bulunmaları, internet ile birlikte televizyon kullanımını arttırmış oldu. Ayrıca bunın kapsamında bir takım ücretli televizyon firmaları bütün kanalların kilitlerini kaldırmış olduğunu, internet sitelerinden bazıları da paralı servislerini bedava bir hale getirmiş olduğu duyurdu. Şimdi de yetişkin içerikle ilgili sektörün en önemli isimlerinden biri olarak öne çıkan Pornhub, paralı bir servis olarak öne çıkan Pornhub Premium’u geçici bir şekilde bütün dünya üzerinde parasız bir hale getirmiş olduğunu açıkladı. Kullananlar ise, nisan ayı süresince bedava bir şekilde Pornhub Premium’a giriş yapabiliyor olacaklar.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close