Mobil

Pocopfone F2 modeli 2020 senesinde kullanıcılarla buluşacak mı?

Pocopfone F2 modeli 2020 senesinde kullanıcılarla buluşacak mı?

 

Hindistan içerisinde Poco şeklinde isimlendirilen ve Xiaomi şirketinin alt markalarından biri olarak öne çıkan Pocophone, bu yıl ağustos ayı içersinde Pocophone F1 modeliyle ilk çıkışını gerçekleştirdi. Pocophone F1 modelindeki akıllı telefon, amiral gemisi cihazların üzerinde bulunduğu özelliklerle donatılmış olmasının yanında fazlasıyla uygun bir fiyata sahip kullanıcının karşına çıkmasıyla beraber akıllı telefonları sevenlerin ilgi odağı durumuna gelmiş oldu.

Hayranlarla birlikte medya ise bu yıl içerisinde Pocophone F1 modeline yeni bir tanesini daha ilave etmesini umut etmekteydi. Hatta Xiaomi şirketinin Redmi K20 isimli modelini Hindistan üzerinde Poco F2 ismiyle satışa sunacak olduklarına yönelik bir takım söylentiler dahi dolaşmaktaydı. Fakat söz konusu bu söylentiler de tamamen boşa çıkmış oldu.

Pocophone isimli marka akıllı telefonla alakalı serisine yeni bir tanesinin ne zaman ilave edileceğini halen tam bir şekilde bilinmemekte. Fakat firmanın başında bulunan Alvin Tse, bu hususa yönelik detayların gelecek yıl içerisinde paylaşılacak olduğunu belirtmekte. Bu sie şu anlama geliyor ki 2020 yılı içerisinde yeni bir tane amiral gemisi serisiyle karşılaşmamız olanaklıdır. Tabiiki de çıkartılacak yeni cihazın isminin Pocophone F2 modeli olması konusunda beklenti var.

Söz etmiş olduğumuz gibi Pocophone F2 modeliyle alakalı şu an içerisinde herhangi bir detay bulunmuyor. Fakat önümüzdeki haftalar içerisinde konuyla alakalı olarak açıklamaların gelmesi konusunda bir beklenti var.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close