Mobil

POCO şirketi yeni bir telefon mu çıkartacak

POCO şirketi yeni bir telefon mu çıkartacak

 

Dünya üzerindeki 4. en büyük akıllı telefon üreticilerinden Xiaomi şirketinin alt markası olarak tanıdığımız Pocophone firması, piyasaya çıkartmış olduğu ilk ve tek akıllı cihazı olarak öne çıkan Pocophone F1 modeliyle zamanının telefonları arasında çok büyük bir fark yaratmış ve ilgileri üstünde toplamayı başarmıştı. İçinde yer alan yüksek seviyeye sahip ve yüksek performans bulunan donanım öğelerine bakıldığında fazlasıyla ucuz bir fiyata sahip olarak öne çıkan Poco F1 modeli, tam anlamı ile bir fiyat performans canavarı şeklinde müşterilerin gözüne girmeyi başarmıştı.

Geçmiş olduğumuz günler içerisinde Xiaomi şirketinden ayrılıp tamamen bağımsız bir marka haline gelmiş olan ve sadece kendi markasının altında akıllı telefonlarını üretmeye başlayacak olan Pocophone adlı şirketin Hindistan Twitter hesabı, yeni bir tane daha poster paylaşmış duruma. Paylaşılmış olan söz konusu bu poster üzerinde Poco Hindistan’ın genel müdürü görevinde bulunan Manmohan Chandolu’nun ”Önümüzdeki ay yeni cihazımızı piyasaya çıkartacağız” şeklindeki sözüne yer verilmiş oldu. Bunun meydana gelmesi de Pocophone şirketinin gelecek şubat ayının içinde çok daha yeni bir telefonu piyasaya çıkartacağını gözler önüne serdi..

Bütçe dostu bir durumda bulunmasına karşın amiral gemilerine kafa tutmasından dolayı öne çıkan Poco F1 modelinin halefi olarak gelecek Poco F2, posterde yer alan bilgi de göz önüne alındığı zaman gelecek ay çıkabilir.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close