Mobil

Pixel 4 modeliyle alakalı yeni görüntüler sızdı

Pixel 4 modeliyle alakalı yeni görüntüler sızdı

 

Google şirketine ait Pixel 3 modeline ait görüntüler, telefon resmi bir şekilde piyasaya çıkartılmadan önce fazlasıyla karşımıza çıkarak merakları gidermişti. Şimdi de benzer bir kaderi kardeşi olan Pixel 4 modeli paylaşmaya başladı. Google şirketine ait olan Pixel 4 modelinin yeni fotoğrafları açık bir şekilde ortaya çıkmış oldu ve cihazın tam olarak hangi renk seçenekleriyle karşımıza çıkacağını da bizlere göstermiş oluyor.

Çin asıllı sosyal medya platformlarından biri olan Weibo üzerinde paylaşılan görüntülere bakılırsa 3 tane Google Pixel 4 cihazı yer alıyor. Bunlar arasından bir tanesi beyaz, bir tanesi siyah, bir tanesi de ‘‘coral’’ adının verilecek olduğu konusunda düşünceler bulunan açık turuncu renkte.

Pixel 3 modeli ile birlikte Pixel 3 XL modeli 3 tane renk seçeneğiyle piyasaya çıkartılmıştı. Benzer bir şekilde Pixel 3a modeli ile birlikte Pixel 3a XL isimli modelindeki cihazlar da 3 tane renk seçeneğiyle çıkartmış olan Google şirketi, Pixel 4 modeliyle alakalı da aynı stratejiyi izleyebilecek gibi durmakta. Telefonun tamamen klasik hale gelmiş siyah renk ile beyaz renkten sonra gelmeye başlayan turuncu renk ise, gözleri alan bir tona sahip olarak karşımıza çıkacak gibi durmakta.

Cihazla alakalı olarak bilmiş olduğumuz bazı şeyler kısıtlı. Şu anda sadece Google Pixel 4 modeli ile birlikte Google Pixel 4 XL isimli modelin Snapdragon 855 isimli popüler işlemciyle gelmesini ve en azından 6 GB’lik bir RAM seçeneğine sahip olarak karşımıza çıkması konusunda bir beklenti var. Cihazın ayrıca Ekim ayının ilk günlerinde piyasaya çıkartılması konusunda da beklentiler yüksek.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close