Mobil

Pixel 4 modelinin fiyatı beklenenin daha üstünde olacak

Pixel 4 modelinin fiyatı beklenenin daha üstünde olacak

 

Google şirketinin amiral gemisi telefonlarının en yenisi olarak karşımıza çıkacak Pixel 4 modeliyle alakalı o denli fazla ayrıntı sızdırılmış bir durumda ki telefon daha piyasaya gelmeden önce nerdeyse komple nasıl bir şeye benzeyecek olduğunu öğrenmiş bir durumdayız.

Google şirketinin söz konusu bu yeni telefon modeli 2 gün sonrasında resmi bir şekilde piyasaya çıkmış olacak ve yeniden ortaya çıkmış olan çok yeni bir tane sızıntıya bakılırsa Pixel 4 modelleri beklenilenden az daha pahalı bir durumda bulunacak.

Geçmiş olduğumuz günler içerisinde 9To5Google isimli platformla konuşma gerçekleştiren anonim bir tane Best Buy personeli, Verizon ile birlikte Sprint şirketine bağlı durumda bulunan Pixel 4 XL isimli modellerin şu an içerisinde perakendecinin çevrimiçi sistemleri üzerinde 999,99 dolar tutarındaki bir fiyat etiketiyle ilave edilmiş bir şekilde görülmekte olduğunu açıkladı.

Bu söz konusu fiyatlandırma, resmi durumda bulunan fiyatlandırmayı salı gününe kadarki dönem içerisinde gizlemek amacıyla özel olarak yapılmış bir durum olarakta öne çıkabilir, fakat söz konusu bu fiyatlandırma doğru bir durumdaysa Pixel 4 modeli, şu zamana kadarki süre içerisinde piyasaya çıkartılmış en pahalı fiyata sahip Google telefonu olarak karşımıza çıkacak.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close