Mobil

Özellikleri TENAA üzerinde ortaya çıktı

Özellikleri TENAA üzerinde ortaya çıktı

 

TENAA listesi içerisinde ortaya çıkmış olan cihazın yeni 5G modeli daha önce çıkan modele bakıldığında aslında daha da günümüz telefonu şeklinde gözükmekte. Liste içerisinde yer almış bulunan bilgilere bakılırsa söz konusu bu cihaz 6 GB’lik bir RAM ile birlikte 128 GB’lik bir depolamanın yanı sıra 8 GB’lik bir RAM ve 256 GB’lik bir depolama şeklinde 2 değişik konfigürasyon seçeneği ile karşımıza gelecek.

Mi MIX 3 5G modelinin ekran bölümü de 6,39 inç büyüklüğünde, 2340 x 1080 piksellik bir çözünürlüğe sahip OLED şeklinde açıklanmış. Söz konus ubu cihaz, Qualcomm şirketinin Snapdragon 855 adlı işlemcisinden gücünü almakta ve QuickCharge 4+ adlı desteğe sahip 3.800 mAh gücündeki bir bataryayla gelmekte. Öte yandan 10 W kablosuz şarj desteğini de üzerinde barındırıyor.

Telefonun kamera bölümünde ise bizleri 24 MP ile birlikte 2 MP’lik özelliğe sahip ön kamera kurulumu karşılamış oluyor. Cihazın arkasında yer alan 12 MP’lik 2 adet sensöre ev sahipliği yaptığı da görülüyor. Bütün bu özellikler ise söz konusu bu cihaza karşı ilgimizi arttırmış olsa bile Mi MIX 3 modelini sevenler yeni depolamayla birlikte RAM seçeneğini duyduktan sonra çok daha fazla sevinmiş olacaklardır..

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close