Oyun

Oyunun yapımcısına adeta ateş püskürmüş durumda

Oyunun yapımcısına adeta ateş püskürmüş durumda

Epic Games Store platformunun ilk büyük indirimi geçmiş olduğumuz günlerde başlamış oldu ve indirime girmiş bulunan oyunların arasında Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 isimli yapımda bulunuyordu.

Normal koşullarda 92,00 Türk Lirası tutarında bulunan oyunun fiyatı indirimlerle beraber 32,00 Türk Lirası tutarına düştü lakin oyun çok kısa bir zaman öncesinde dünyanın tamamında mağaza üzerinden komple kaldırıldı ve görünüşe bakılır ise indirimler bitene kadarki süre içerisinde yani 13 Haziran tarihine kadar da hiç bir şekilde geri dönmemiş olacak.

Epic Games şirketinin başkanı da bu konuyla alakalı olarak şirkete fazlasıyla sert eleştiriler gerçekleştirdi ve ‘aç gözlüsünüz’ şeklindeki bir ifadeyi kullandı. Hususun çok daha fazla uzamaması amacıyla da bir Epic Games şirketinin temsilcisi DTF’ye daha da yumuşak açıklamalar gerçekleştirdi.

Konuyla alakalı olarak açıklama yapmış olan temsilci; ”Eğerki geliştirici ya da yayıncı indirimlerimize katılmama konusunda bir karar verir ise bu karara da saygı duymuş oluruz. Paradox şirketi, Epic Mega’nın İndirimlerini terk etme konusunda bir karar verdi. Oyuncular ise Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 isimli oyunu indirimli bir şekilde satın almışsa, Epic games sizden ekstra bir şekilde para istemeyecek.”

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 isimli yapım PlayStation 4 konsolu ile birlikte Xbox One konsolu ve de PC konsoluyla alakalı 2020 senesinin ilk çeyreği içerisinde çıkmış olacak.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close