İnternet

Oyuncak tanıtarak elde ettiği gelirle dudakları uçuklattı

Oyuncak tanıtarak elde ettiği gelirle dudakları uçuklattı

 

İlk önce 1917 senesi içerisinde piyasaya çıkartılan ve günümüze dek gelmeyi başaran iş dergilerinden Forbes, 2 haftada bir yayınlamaya devam ettiği dergisinin bu haftası içerisinde en fazla kazanmayı başaran YouTube içerik üreticilerinden meydana gelen bir tane liste paylaştı. Dünya üzerinde yer alan en popüler YouTube içerik üretici fenomenlerin de yer aldığı liste içerisinde VanossGaming 10. sıradayken, PewDiePie de 7. sırada kendisine yer buldu. İkilinin toplamda elde etmiş olduğu kazancı olan 24,5 milyon dolar tutarı, beklenmeyen bir biçimde listenin zirve kısmında yer alan kişinin kazancına yetişmeyi başaramadı.

Listenin zirve kısmında kendisine yer bulan Ryan Kaji, daha sadece 8 yaşında ve YouTube’a genel olarak oyuncak tanıtım videoları yüklemeye devam eden bir tane içerik üreticisi. Ryan’s World adına sahip YouTube kanalının sahibi konumunda yer alan Ryan, son dönemlerin en fazla para kazanmayı başaran içerik üreticilerinden biri oldu. 8 yaşında bulunan içerik üreticisi, geçmiş olduğumuz yıl 22 milyon dolar tutarında para kazanmaktaydı ve bu yıl içerisinde 4 milyon dolar tutarında bir çoğalma elde etmiş oldu. Listenin 2. sırası içerisinde kendisine yer bulan Dude Perfect adlı kanalın kazancının da 20 milyon dolar tutarında bulunduğu ifade edildi

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close