Mobil

Orbit’ten yeni bir telefon modeli duyurusu

Orbit'ten yeni bir telefon modeli duyurusu

 

Orbit şirketi, tamamen esnek bir özelliğe sahip olan OLED ekranının sayesinde hiçbir şekilde zarar görmeden bükülebilme özelliğine sahip akıllı telefonunu resmi bir şekilde duyurmuş oldu. Cihazın aslında tam olarak piyasaya çıkartılıp çıkartılmayacağı hiç bir şekilde bilinmiyor olsa bile görsellerinin ilgi çekici bir durumda bulunduğunu söylemek olanaklı.

Samsung şirketi ile birlikte Huawei şirketi benzerindeki teknolojinin devleri geleceğin katlanabilir özelliğe sahip olan akıllı telefonlar üzerinde yer aldığını ifade etmiş olsalar da Orbit şirketi, bu hususta çok daha değişik bir görüşe sahiptir. Firma, tercihini katlanabilir özelliğe sahip olan akıllı telefonların yerine ‘’bükülebilir’’ akıllı telefon modellerden yana yapmış bir vaziyette. Elbette, Orbit şirketinin yeni akıllı telefon modelini tam anlamıyla bükülmekte.

Daha öncesinde ise LG Flex benzerindeki direkt bir şekilde bükülmüş ekranlara sahip durumda bulunan akıllı telefonlar görmüş idik. Orbit şirketi de bu söz konusu tasarımı esnek OLED ekran teknolojisiyle birleştirmiş oluyor ve ayrıca ortaya bükülebilir özelliğe sahip bir akıllı telefon çıkartmakta. Üstüne üstelik bahsi geçen cihaz, katlanabilir özelliğe sahip olan akıllı telefonlara kıyaslandığı zaman daha çok dayanıklılık vadetmekte.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close