Mobil

OPPO’dan yeni bir bütçe dostu telefon

OPPO'dan yeni bir bütçe dostu telefon

 

Çin asıllı akıllı telefon üreticilerinden OPPO, çok daha yeni bir bütçe dostu 5G bağlantı desteği sunan cihaz çıkartma hazırlıkları yapıyor. Firmanın üstünde çalışmakta olduğu PECM10 model numarası bulunan bu cihazın bir takım donanım özellikleri de ortaya çıkmış durumda.

Akıllı telefon üretimi gerçekleştiren PECM10 model numarası taşımakta olan yeni bir modeli Çin’in sertifikasyon sitelerinden TENAA üzerinde ortaya çıkmış oldu. Listeleme üzerinde ortaya çıkmış olan bilgilere bakılırsa OPPO PECM10 da bütçe dostu bir 5G cihaz olarak öne çıkacak.

OPPO şirketinin yeni modeli, 6,5 inç büyüklüğündeki FHD+ LCD bir ekran ile beraber kullanıcısının karşısına çıkmış olacak. Ekranın sol üst köşe kısmında yer alan söz konusu bu delik, 8 MP özelliğine sahip selfie kamerasına ev sahipliği yapıyor olacak. Ekranın LCD bir durumda bulunmasından ötürü, parmak izi okuyucu sensörünün ekrana gömülü bir durumda bulunması değil yan kısımda konumlandırılmış olması beklenmekte.

Cihazın, çalışmak amacıyla gücünü tam olarak hangi işlemciden alacak olduğuna yönelik halen net bir bilgi bulunmuyor olsa da MediaTek Dimensity yonga seti ile beraber gelmesi konusunda beklenti var. Bu hariç olarak cihaz, 8 GB’lik bir RAM ve 128 GB’lik bir dâhili depolama alanına sahip olarak gelecek.

4.000 mAh gücündeki bir bataryaya sahip olarak karşımıza çıkacak olan OPPO PECM10 adlı modelde hızlı şarj desteği de yer alacak.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close