Mobil

OPPO şirketinin katlanabilir telefonu ne zaman tanıtılacak?

OPPO şirketinin katlanabilir telefonu ne zaman tanıtılacak?

 

Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde yeni akıllı telefon serisi olan Find X3 serisinin tanıtımını gerçekleştiren OPPO şirketinin gelecek aylarda ilk katlanabilir özelliğe sahip telefon modelini tanıtması beklenmekte. Ortaya çıkmış olan bilgilerden bazıları, katlanabilir özelliğe sahip telefonun ne zaman tanıtılacak olduğuna yönelik fikir vermekte.

Ardımızda bırakmış olduğumuz aylar içerisinde farklı katlanabilir özelliğe sahip telefon patentlerinin yanı sıra farklı konseptleriyle karşımıza çıkmış olan OPPO şirketi daha halen pazarın her geçen gün genişlemekte olan bu bölümüne dahil olmadı ancak yakın zaman içerisinde ilk katlanabilir telefon modelini tanıtabilecek olduğu da düşünülmekte.

OPPO şirketi şu zamana dek özellikle de 3 defa katlanabilen özelliğe sahip çok tuhaf bir tasarımı bulunan katlanabilir telefon konsepti, yuvarlanabilir ekrana sahip farklı bir tane konsept ve bir tane de Samsung Galaxy Z Flip modeline benzeyen dikey katlanabilir özelliği bulunan bir telefon tasarımıyla haber oldu ancak bu tasarımların hepsi birer konsept tasarım olarak öne çıkıyordu ve hiç bir tanesi de halen hayata geçmiş değil.

Ortaya çıkmış olan fakat halen resmi kaynaklar tarafından doğrulanmamış olan bazı bilgilere bakılırsa OPPO şirketinin katlanabilir özelliğe sahip telefon modeli 2021 senesinin ikinci çeyreklik diliminde yani gelecek 3 aylık zaman zarfında tanıtılmış olacak.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close