Teknoloji

Oppo şirketi akıllı tv pazarına giriş mi yapacak?

Oppo şirketi akıllı tv pazarına giriş mi yapacak?

 

Çin de merkezi bulunan akıllı telefon ile teknoloji üreticilerinden biri olarak öne çıkan OPPO şirketi, Weibo platformunun üstünden yapmış olduğu açıklamada 2020 senesindeki 5G yol haritasından söz etti. Firmanın yapmış olduğu söz konusu paylaşım içerisinde ürünlerin arasında televizyonun da yer alması, akıllı TV pazarına giriş yapılacağını bir defa daha doğrulamış bulundu.

Ülkemiz içerisinde de hizmet vermeye devam eden bir teknoloji şirketi olarak öne çıkan OPPO şirketi, akıllı telefon modellerinden akıllı saat modellerine ve akıllı bileklik modellerine kadar teknolojinin pek çok farklı alanında üretim yapmakta. En son ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde 5G desteği bulunan Reno4 modeli ve Reno4 Pro modelindeki akıllı telefonlarını tanıtmış bulunan şirket, Çin’in sosyal medya sitelerinden Weibo üstünden yapmış olduğu bir paylaşım esnasında akıllı TV pazarına giriş yapacağının sinyallerini vermiş durumda.

OPPO şirketinin şu zamanlarda 5G teknolojisini desteklemekte bulunan pek çok farklı teknolojik ürünü yer alıyor. Weibo platformunun üstünden yapılmış olan paylaşım içerisinde de 2020 senesinin içinde yer alan 5G stratejisinden söz eden çin asıllı firma, yakın zamanda bütün 5G ürünlerini düşük ve orta sınıfta yer alan cihazlarla alakalı erişilebilir bir duruma getirecek olduğunu resmi bir şekilde duyurdu. Bu söz konusu paylaşımda yer almış olan bir televizyon görseli de OPPO şirketinin akıllı TV pazarına giriş yapacağını da doğrulamış oldu.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close