Mobil

Oppo Reno 3 modelinin duyurusu yapıldı

Oppo Reno 3 modelinin duyurusu yapıldı

 

Oppo şirketinin bugünden itibaren duyurusunu yapmış olduğu 2 tane akıllı telefonundan biri Reno 3 modeli diğeri de Reno 3 Pro şeklinde adlandırılmakta.

Oppo Reno 3 modeli, tasarım açısından bakıldığı zaman bugüne kadar sizlere tanıtmış olduğumuz bir çok akıllı telefon modeliyle benzerlikler göstermekte. Çentik bulunan bir ekrana sahip yapısıyla karşımıza çıkan Reno 3 modeli, ufak çerçevelerinden dolayı da dikkatleri üstüne çekmeyi başarmış bir durumda. 6.4 inçlik bir boyuttaki ekranla karşımıza çıkan Reno 3 modeli, çentiği üzerinde yer alan ön kamerasından dolayı tüketicilere tam tamına 32 MP özelliğinde bir çözünürlük sunmakta. Telefonun arka bölümü içerisinde de 4’lü kamera kurulumu bulunmakta.

Telefonun arka kısmında dikey bir şekilde yerleştirilmiş bir durumda bulunan dörtlü kamera kurulumu, 64 MP çözünürlük sunan bir tane ana kameradan ve ayrıca bu söz konusu ana kameraya eşlik etmiş bulunan; 8 MP çözünürlüğü ulunan ultra geniş açısına sahip sensör, 2 MP çözünürlük sunan makro kameranın yanı sıra tekrar 2 MP’lik bir çözünürlük sunan derinlik sensöründen meydana geliyor. Oppo Reno 3 modeli, tüketiciler için çok daha fazla kaliteli bir kamera deneyimi sunacakmış gibi gözükmekte.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close