Mobil

Oppo K5 modeliyle alakalı Geekbench raporu sızdı

Oppo K5 modeliyle alakalı Geekbench raporu sızdı

 

Oppo K5 modelinin artık çıkmasına çok az kalmışken, Geekbench üzerindeki sonuçları da ortaya çıkmış oldu. Gösterime çıkartılmasından yaklaşık olarak 2 hafta öncesinde, PCNM00 model numarasıyla birlikte OPPO K5 modeli, temel özellikleri arasından bir kaç tanesine onay veren kıyaslama sitesi üzerinde tespit edilmiş durumda.

Geekbench üzeirnde listelenmiş olan OPPO K5 modeli, Qualcomm şirketine ait olan Snapdragon 730G modelindeki yonga setiyle karşımıza çıkmış olacak. Yonga setinin yanında, Geekbench isimli liste K5 modelinin tam olarak 8 GB’lik bir RAM alacak olduğunu ifade ediyor. OPPO K5 modeli, Geekbench platformu üzerinde tek ile birlikte çok çekirdekli testler konusunda sırası ile 1.506 puan ile birlikte 5.837 puan almayı başarmış bir durumda.

Oppo K5 modelinin resmi durumda bulunan tanıtımları ise yeşil renk ile birlikte mavi renk ve beyaz renklerle ve 3D özelliğindeki bir camla geri gelecek olduğunu göstermekte. Öte yandan, 64 MP özelliğine sahip ana sensör il birlikte 8 megapiksel özelliğine sahip ultra ince bir lens içeriğine sahip dörtlü kamerayı bulundurmakta olduğu da onaylanmış durumda. Poster öte yandan söz konusu bu telefonun siyah beyaz ile birlikte retro ve de portre benzerindeki fotoğrafçılık özelliklerini sunacak olduğunu ortaya koymuş bir durumda.

Quad şeklindeki kamera kurulumunun yanında, daha önce gerçekleştirilen tanıtımlar K5 modelinin VOOC 4.0’le beraber 4000 mAh gücündeki bir batarya kullanacak olduğunu da doğrulamış durumda.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close