Mobil

Oppo Find X2 modelinin kamera özellikleri sızdı

Oppo Find X2 modelinin kamera özellikleri sızdı

 

OPPO şirketinin başkan yardımcısı görevinde bulunan Shen Yiren, yakın zaman içinde Find X2 adlı seri adına çok önemli bilgiler sağlamış oldu. Weibo platformunun üstünde paylaşımı gerçekleştirilen bilgiler, seride yer alan üyelerin çok güçlü kameralarıyla birlikte pek çok özelliğini kamuoyuna ulaştırmış oldu.

OPPO Find X2 modeli, özellikle de geçmiş olduğumuz yıl popüler hale gelmiş OPPO’nun en fazla beklenmekte olan telefonlarından bir tanesi. Kendinden daha önce çıkan Find X isimli model, senesine bakıldığında fazlasıyla iyi kameraya sahip; güçlü özellikleri üzerinde barındıran bir telefondu. Bundan dolayı da Find X2 adlı yapıma karşı olan güven ile birlikte talep fazlasıyla çok oldu. OPPO’cuların beklemekte olduğu bu yeni modelle alakalı olarak çok daha yeni bilgiler yakın zaman içinde ortaya çıkmış oldu.

OPPO şirketinin başkan yardımcısı görevinde bulunan Shen Yiren, geçmiş olduğumuz gün Weibo üzerinde yapmış olduğu açıklamalar sayesinde Find X2 adlı seriyle alakalı pek çok belirleyici ifadede bulunmuş oldu. Yiren’in yapmış olduğu açıklamalara bakılırsa gelecek hafta hazırlıklarına başlanabilecek bu seriye ait telefonların kamerasıyla alakalı özellikleri, Weibo üstünden kesin bir şekilde bildirildi.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close