Mobil

Oppo Find X2 modeli ne zaman tanıtılacak?

Oppo Find X2 modeli ne zaman tanıtılacak?

 

MWC 2020′ adlı etkinliğin iptal edilme kararı alınmasının sonrasında Oppo şirketinin Find X2 adlı serisindeki telefonlarını tanıtacak olduğu tarih herkes tarafından merak edilmekteydi. Firma, yeni nesildeki amiral gemisi modellerini 6 Mart tarihi içerisinde gerçekleştirilecek küresel bir lansman etkinliği kapsamında tanıtacak olduğu konusunda bir açıklamda bulundu.

Mobil Dünya Kongresi (MWC) 2020 isimli etkinlik ise, Corona virüsü konusundaki endişelerden dolayı da iptal edilmiş idi. Fuarın iptal edilmesi konusunda karar çıkmasının sonrasında pek çok akıllı telefon üreticisi firma, yeni cihazlarını tanıtacak oldukları tarihleri daha sonrasında resmi bir şekilde duyuracakları konusunda bir açıklamada bulundu. çok daha yeni bir açıklamada bulunan Oppo şirketi, Find X2 adlı serideki akıllı telefonlarını 6 Mart tarihinde düzenlenecek küresel bir lansman etkinliği kapsamında tanıtacak olduğu konusunda bir açıklamda bulundu.

Oppo şirketi, daha öncesinde Qualcomm şirketinin teknoloji zirvesi kapsamında Snapdragon 865 mobil platformuyla desteklenmekte olan daha sonraki amiral gemisi akıllı cihazını 2020 senesinin ilk çeyreklik kısmında tanıtacak olduğu konusunda bir açıklamda bulunmuştu. Oppo şirketinin yeni Find X2 adlı serisindeki akıllı telefonlarının yanında ilk akıllı saatini de aynı lansman etkinliği kapsamında tanıtması konusunda bir beklenti var.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close