Mobil

Oppo A92 modelinin tanıtımı yapıldı

Oppo A92 modelinin tanıtımı yapıldı

 

Oppo şirketi yeni akıllı cihazı Oppo A92 adlı modeli en sonunda tanıttı. Çin de merkezi bulunan akıllı telefon üreticisi firmanın yeni telefonu, orta seviyedeki donanım özelliklerini modern tasarım çizgisi ile bir araya getirmiş durumda.

Ardımızda bırakmış olduğumuz haftalar içerisinde Oppo A92s modelinin duyurusunu yapan Oppo, bu defa orta seviyedeki yeni cihazı Oppo A92 adlı modelle karşımıza çıkmış durumda. Oppo A92 modeline ilk bakıldığında söz konus ubu cihazın Oppo A52 modeli ile birlikte Oppo A72 modeliyle aynı tasarım dilini paylaşmış olduğu gözükmekte.

Oppo A92 modeli FHD+ şeklindeki ekran çözünürlüklerine yer veren 6,5 inç büyüklüğündeki 405 ppi LCD özellikli bir panel kullanmakta. Yapay zekalarla desteklenmiş selfie kamerası, ekranın sol üst köşe kısmındaki kamera deliği içerisinde yer almakta. Arka kısmında, L biçiminde konumlandırılmış 3 tane kamera sensörünün yanı sıra bir tane de LED flaşı barındırmakta olan dikdörtgen bir tane de kamera modülüne sahip.

Oppo A92 adlı modelin arka kamerası, 48 megapiksel özelliğine sahip bir ana kameranın yanı sıra 8 megapiksellik bir özelliğe sahip ultra geniş lens ile birlikte 2 megapiksellik bir özelliğe sahip monochrome sensör ve ayrıca 2 megapiksellik özelliğe sahip bokeh kamerası içermekte. Ön kısımda da 16 megapiksellik özelliğe sahip yapay zeka tarafından desteklenen tek bir tane selfie kamerası yer almakta.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close