Mobil

OPPO A5 2020 Modeli Resmen Tanıtıldı

OPPO A5 2020 Modeli Resmen Tanıtıldı

 

OPPO A5 2020 modeli, Hindistan içerisinde resmi bir şekilde tanıtıldı. Dev bir bataryaya üzerinde yer alan telefonun özellikleri de fazlasıyla dikkat çekiyor.

OPPO A5 2020 isimli modelin 6,5 inç büyüklüğündeki IPS LCD ekranı üzerinde bir damla çentik yer alıyor. HD+ kalitesine sahip bir görüntü verebilmekte olan ekran öte yandan mavi ışık filtresine üzerinde yer verirken Gorilla Glass 3+ sayesinde de korunmuş oluyor. Telefon üzerindeki ekran ve gövde oranı da %89 olarak öne çıkıyor.

Telefonla ilgili olarak 3 GB’lik RAM ve 64 GB’lik bir depolaması bulunan versiyonunun yanı sıra 4 GB’lik bir RAM ve 64 GB’lik bir hafızası bulunan farklı bir varyantı da yer alıyor. İlk önce Amazon Hindistan içerisinde 21 Eylül tarihinde satışa çıkacağı açıklanan cihazın global pazarlarda tam olarak hangi ülkelere gidecek olduğu da bilinmemekte.

Oppo şirketi, söz konusu bu cihazın fiyatı ile alakalı olarak henüz herhangi bir açıklama gerçekleştirmedi. Dolayısı ile şimdiden popüler olacağı belli olan bu telefon modelinin ülkemize gelip gelmeyecek olduğu ve eğer gelirse de tam olarak kaç parada satışının gerçekleştirileceği henüz bilinmemekte.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close