Mobil

OPPO A15 modelinin bazı özellikleri ortaya çıkmış durumda

OPPO A15 modelinin bazı özellikleri ortaya çıkmış durumda

 

Oppo A15 çok yakın bir zaman sonra Amazon’da satışa çıkmış olacak. Hemen önce telefonla alakalı yeni bilgiler ortaya çıkmış oldu.

Oppo A15 modeli şirketin A serisine son ilave edeceği telefon olarak karşımıza çıkacak. Akıllı telefon böylelikle de Hindistan pazarı içerisinde Oppo şirketinin satışa çıkartacak olduğu cihazların arasında yer alıyor olacak. Telefonun tanıtımı da Amazon platformunun üstünden gerçekleştirilmiş olacak.

Bu süreç içerisinde Amazon şirketi de bize telefonun ekran boyunun yanı sıra tasarımıyla alakalı bir takım ipuçları vermiş idi. Yeni ortaya çıkmış olan bilgiler de cihazın sahip bulunacağı özelliklere yönelik çok daha detaylı bilgiler edinebilmemizi sağlamış olacak. Telefon fazlasıyla geniş durumda bulunan 6,52 inç büyüklüğündeki bir ekranla gelmiş olacak. Ekranın üst bölümünde de damla çentik biçiminde bir kamera yuvası bulunuyor olacak. Tasarıma bakılarak telefonun arka kısmı içerisinde de üç kameran oluşan bir düzenek yer alıyor olacak.

Yeni gelen bilgiler telefonun donanımına yönelik ipuçları da içermekte. A15 modeli, işlemci kısmında orta seviye diyebilecek olduğumuz MediaTek Helio P35’i kullanıyor olacak. İşlemciye ise 3 GB’lik RAM ile birlikte 32 GB’lik depolama alanı eşlik ediyor olacak. Depolamayla alakalı alanını daha sonra çoğaltabilmek mümkün hale gelebilecek.

Bu söz konusu özellikler telefonun HD+ ekran ile karşımıza çıkacağına işaret etmekte. Cihazın ekranıyla alakalı çözünürlük 720 x 1600p seviyesinde olacak. Telefonun satış fiyatı da 1.190 Türk Lirası tutarında olacak. Bu söz konusu akıllı telefonların farklı hangi ülkeler içerisinde satışa çıkacak olduğu da şimdilik bilinmezliğini koruyor.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close