Mobil

Oppo A15 modeli resmen tanıtıldı

Oppo A15 modeli resmen tanıtıldı

 

OPPO şirketi, bütçe dostu olarak karşımıza çıkan en akıllı telefonlarından OPPO A15 modelini resmen tanıtmış durumda. Nispeten çok zayıf donanıma sahip bir akıllı telefon şeklinde karşımıza çıkmış olan OPPO 15 modeli, buna rağmen günlük ihtiyaçları karşılayabilecek çok önemli özelliklerde sunmakta.

Günümüz de yer alan trendlerin tam tersine delikli ekran yerine damla çentik bulunan bir ekranla karşımıza çıkmış olan OPPO A15 modeli, seviyesine bakıldığında ise fazlasıyla üst seviyede bir ekran gövde oranı sunmakta.

6,52 inçlik büyüklüğe sahip 720 x 1.600 piksellik HD+ bir ekrana sahip olarak karşımıza çıkan OPPO A15 modeli, ekranın üst kısmında yer alan çentikte 5 megapiksellik özel bir selfie kamerası sunmakta. Cihazın arka kısmını çevirdiğimiz de sol üst kısımda üçlü kameranın yanı sıra flaşa ev sahipliği yapmakta bulunan kare biçiminde bir kamera modülü ve hemen orta kısmında bir parmak izi tarayıcı yer almış olduğunu görmekteyiz.

Dinamik siyah renginin yanı sıra gizemli mavi renk olmak üzre iki tane farklı renk seçeneğiyle tüketicilerin karşısına çıkmış olan OPPO A15 modeli, 149 dolar tutarında (ortalama 1.188 Türk Lirası + vergiler) fiyat etiketine sahip olarak karşımıza çıkacak. Cihazın satışa sunulacak olduğu tarihle alakalı da herhangi bir bilgi paylaşılmış değil.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close