Mobil

Oppo A11 modelinin duyurusu yapıldı

Oppo A11 modelinin duyurusu yapıldı

 

Oppo, şirketi A11 model numaralı akıllı telefonunun duyurusunu yaptı. Oppo şirketinin yeni telefonu olarak karşımıza çıkacak A11 modeli, damla çentik barındıran bir ekrana, 3 tane arka kamerasının yanı sıra arka bölümünde bir tane parmak izi okuyucu ve de 5.000 mAh gücündeki bir bataryaya sahip olarak gelecek. Oppo A11 modeli, 17 Ekim tarihi itibariyle Çin içerisinde satışa sunulmuş olacak.

Oppo şirketi, A11 modelinin tüm özelliklerini paylaşmadı. Oppo şirketinin Çin’de yer alan sitesi üzerinden paylaşılan bilgilere bakılırsa A11 modeli, 4 GB’lik bir RAM’in yanı sıra 128 GB’lik bir dahili depolama alanına sahip olarak karşımıza çıkacak. A11 modelinin bulut beyazı rengi ile birlikte göl ışığı yeşili biçiminde 2 tane renk seçeneği karşımıza çıkacak.

A11 modelinin 6.5 inçlik bir büyüklüğe sahip HD+ çözünürlük sunan bir tane ekranı bulunuyor. Ekran üzerinde yer alan damla çentik, daha önce karşımıza çıkan Oppo modelleri üzerindeki damla çentiklere bakıldığında %31.4 oranına sahip bir şekilde ufaltılmış. Oppo A11 modeli ayrıca, Android 9 (Pie) işletim sistemi tabanına sahip ColorOS 6 işletim sistemini kullanmakta.

Oppo şirketinin yeni telefonlarından A11 modelinin işlemci kısmında ise Snapdragon 665 yer aldığı düşünülmekte. Fakat Oppo şirketi, A11 modelinin işlemcisiyle alakalı olarak bir açıklama gerçekleştirmedi.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close