Mobil

OnePlus şirketinin yeni telefonuyla alakalı bir açıklama geldi

OnePlus şirketinin yeni telefonuyla alakalı bir açıklama geldi

 

Şu zamana dek sürekli olarak amiral gemisi segmenti içerisindeki telefonlar ile birlikte karşımıza çıkmış olan OnePlus şirketinin şu dönemlerde bir orta – üst segmentte yer alan telefon üstünde çalışmalara başladığı da konuşulmakta. Bugüne dek OnePlus Z ismiyle karşımıza gelecek olduğu konusunda iddialar ortaya çıkan yeni telefonun en son ise OnePlus Nord adıyla tanıtılacak olduğu iddia edildi.

OnePlus şirketinin artık yaklaşmaya başlayan orta seviyedeki telefonuna yönelik olarak iddialar ilk ortaya çıktığı zaman, bu söz konusu telefon modelinin ”OnePlus 8 Lite” şeklinde adlandırılacak olduğu da söylenmekteydi. Fakat daha sonrasında yaşanmış olan gelişmeler, bahsi geçen bu cihazın OnePlus Z şeklinde adlandırılcak olduğunu da ortaya koymuş durumda.

Bir çok inan OnePlus Z adını artık kabul etmeye başlamış ve cihazın bu söz konusu isimle tanıtılacak olduğu günü beklemeye başlamıştı ki cihazın adıyla alakalı olarak çok daha yeni bir iddia ortaya atılmış durumda. Buna bakılırsa OnePlus Z ismi ile birlikte tanıtılması konusunda beklenti bulunan akıllı telefon, OnePlus Nord ismiyle birlikte gelmiş olacak.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close