Mobil

OnePlus şirketi yeni teknolojisini tanıtacak mı?

OnePlus şirketi yeni teknolojisini tanıtacak mı?

 

Hong Kong’ta merkezi bulunan akıllı telefon üreticilerinden OnePlus şirketi, 13 Ocak tarihinde Çin’de yer alan Şenzen kenti içerisinde bir etkinlik gerçekleştirecek. Firma, düzenleyecek olduğu bu etkinlik kapsamında 2020 senesinin ekran teknolojisini katılımcılara tanıtmış olacak. OnePlus şirketi, etkinliğe yönelik olarak herhangi bir detay açıklaması yapmazken, 120 Hz değerindeki bir yenileme hızı bulunan panelin de tanıtılacak olduğuna yönelik bir takım söylentiler yer alıyor.

OnePlus şirketi, ekran ile ilgili teknolojilerini yakından takip etmekte olan firmalardan biri. Söz konusu şirket, geçmiş olduğumuz yıl çıkartmış olduğu OnePlus 7 Pro modeliyle beraber 90 Hz teknolojisine ilk geçiş gerçekleştiren akıllı telefon firmalarından da biri olmuştu. Firmanın düzenleyecek olduğu bu söz konusu yeni etkinlik ise OnePlus 8 modeli ile birlikte OnePlus 8 Pro modelinde 120 Hz ekran teknolojisi kullanılacak olduğunun bir habercisi konumunda bulunabilir..

Tüketici Elektroniği Fuarı’na katılım gerçekleştiren firmalardan biri de OnePlus şirketiydi ve söz konusu firma, burda OnePlus Concept One modelinin tanıtımını yaptı. Konsept bir durumdaki telefonun öne çıkmayı başaran özelliği de elektrokromik cam teknolojisinden dolayı gizlenebilme özelliğine sahip kameralar oldu.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close