Uygulama

OnePlus şirketi Avrupa içerisindeki personel sayısını azalttı

OnePlus şirketi Avrupa içerisindeki personel sayısını azalttı

 

Akıllı telefon üreticilerinden biri olarak öne çıkan OnePlus şirketi, Avrupa’da yer alan bölgeler üzerindeki personel sayısını %80 seviyesinde azaltacak bir karara imza atmış durumda. Karardan sonra ise birkaç bölge içerisindeki personel sayısı sadece 3 kişiye inmiş oldu.

Akıllı telefonlarla alakalı sektördeki yükselen isimlerinden biri olarak öne çıkan OnePlus, sadece ortalama bir şekilde iki hafta öncesinde yeni amiral gemisi serisinden OnePlus 8 modelinin tanıtımını yaptı. Fakat söz konusu bu firma, kısa zaman öncesinde yeni telefon serisini tanıtmış olmasına karşın çok ani bir karar almış durumda. OnePlus şirketi Avrupa’da yer alan pek çok ülke üzerindeki personel sayısını azaltma konusunda bir karar vermiş durumda.

OnePlus şirketinin tarafından ‘‘stratejik tekrardan yapılandırma’’ şeklinde ifade edilmiş olan bu karar ise; Fransa’nın yanı sıra Birleşik Krallık ile birlikte Almanya gibi büyük bölgeler üzerinde yer alan ekiplerin bayağı bir daralmasına sebep oldu. O kadar ki karardan hemen sonra bu ülkeler içerisindeki ekiplerde yer alan personel sayısı 3 kişiye kadar inmiş oldu.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close