Mobil

OnePlus Ceo’sundan açıklama geldi

OnePlus Ceo'sundan açıklama geldi

 

Android işletim sistemli akıllı telefon üretimi gerçekleştiren firmaların büyük bir kısmı, amiral gemisi modelindeki cihazlar kadar iyi özellikleri barındırıyor fakat daha ucuz durumda bulunan cihazlar satış gerçekleştirerek isim yapmış oldu. Reklamları işletim sistemi üzerine yerleştirmiş olmak, düşük bir fiyatla güçlü donanımlar sunmakta olan üreticiler açısından kar elde edebilmenin yollarından bir tanesiydi ve bu söz konusu hareketin en önemli isimlerinden bir tanesi de Xiaomi şirketi olarak öne çıktı.

Yakın bir zaman içerisinde gerçekleştirilen bir röportaj esnasında OnePlus şirketinin CEO’su görevinde bulunan Pete Lau, OnePlus şirketinin bir marka şeklinde gelişmesinden, ürünlerle alakalı vizyonundan ve mevcut durumdaki cihazlarını nasıl tasarlamış olduklarından söz etti. Lau, firmayla ilgili görüşlerinin yanında gelecek dönemdeki ürünler hususunda da ilkelerinin yanı sıra felsefeleri konusunda fazlasıyla ilginç bilgiler paylaşmış oldu.

CEO’ya bakılırsa OnePlus şirketi, en iyi özellikleri daha sonraki cihazları üzerine taşımış oluyor ve ürünlerine de çok fazla değer katmış oluyor. Lau açıklamasında; ”İleri teknolojiye sahip olan cep telefonlarıyla birlikte sıradan cep telefonları arasında yer alan pek çok fark, ayrıntılarında gizlidir. 90 Hz kullanmaya başlarsanız, 60 Hz’e hiç bir şekilde geri dönüş yapamazsınız. 1 milyon dolar tutarındaki bir araba satın almış olduğunuzda, en büyük endişe motorun ne denli güçlü bir durumda değil, ayrıntılarla birlikte işçiliktir” ifadelerine yer veriyor.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close