Mobil

OnePlus 9 düz ekranlı mı olacak?

OnePlus 9 düz ekranlı mı olacak?

 

OnePlus 9 modeliyle alakalı söylentiler ile birlikte sızıntıların ardı arkası kesilmek bilmiyor. Şimdi ise telefon üzerinde, OnePlus 8T modelinde olana benzeyen düz bir ekran kullanılacak olduğu iddia edilmiş durumda.

Akıllı telefon üretimi gerçekleştiren bir markanın ne kadar başarılı durumda bulunduğunu anlama amacıyla, bir sonraki modeline yönelik söylentilerin sıklığına bakmak olanaklıdır. OnePlus modeli de yakın bir zaman içerisinde yakalamış olduğu ivme sayesinde çok sık bir şekilde söylentiler ile birlikte sızıntılara konu olmaya başlamış durumda.

OnePlus 9 modeliyle alakalı arka arkaya gelmeye devam eden iddiaların arasına yeni bir tanesi daha ilave edildi. Bu söz konusu iddiaya bakılırsa yeni telefon üzerinde aynı selefinde olduğu kıvrımlı bir ekran bulunmuyor olacak, onun yerine OnePlus 8T modeli üzerinde görmüş bulunduğumuz düz ekran tercih ediliyor olacak. Ekran içerisinde bir tane de ön kamerayla ilgili delik bulunuyor olacak.

PocketNow platformunun bildirmiş olduğuna bakılırsa, OnePlus 9 modeli üzerinde OnePlus 8T modeliyle aynı ekranı görmüş olacağız. 2020 senesinin amiral gemisi olarak öne çıkan telefonun ekranı 6,55 inç büyüklüğünde tamamen düz bir ekran şeklinde seçilmişti. Ekranın sol üst köşe tarafında da selfie kamerasının yer almakta olduğu bir delik yer alıyordu. Yani yeni model üzerinde OnePlus 8 modelinin kıvrımlı ekranı bulunmuyor olacak..

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close