Mobil

OnePlus 8T modeli ne zaman ortaya çıkacak?

OnePlus 8T modeli ne zaman ortaya çıkacak?

 

OnePlus 8T adlı modelin gelecek ay piyasaya çıkacak olduğu ve 120 Hz OLED ekranın yanı sıra Snapdragon 865+ işlemcisiyle gelecek oluğu da iddia edilmiş durumda.

Günlük hayatımızda çok sık sık bir şekilde duymakta olduğumuz klişelerden bir tanesi; ”çalışmaktaysa elleme” şeklindeki bir sözdür. Bu senenin ilk dönemlerinde fazlasıyla fantastik bir model olarak öne çıkan OnePlus 8 Pro modelini yayınlamış olan OnePlus şirketi de bu söz konusu mantığı kendi ürünlerine uygulamaya başlayacak gibi durmakta.

Android Central üzerinde ortaya çıkmış olan iddialara bakılırsa OnePlus 8T modeli üzerinde fazla da büyük değişiklikler yer almayacak. Yeni duyurulacak olan cihazın özellikleri daha önceki versiyona kıyaslandığı zaman fazlasıyla az ve bu söz konusu değişiklikler ise daha çok ikinci planda kalmış noktalara yönelik olacak.

Geçmiş olduğumuz birkaç senedir senede iki tane amiral gemisi mantığı ile ilerlemekte olan OnePlus şirketi bu söz konusu tutumunu bu sene içerisinde de sürdürüyor. OnePlus 8T modelinin ise bu ayın son günlerinde veyahut Ekim ayının ilk günlerinde geleceği iddia ediliyor. Bu söz konusu zaman çizgisi, geçmiş olduğumuz sene OnePlus 7T adlı modelin çıkışında da görmüş olduğumuzla aynı noktayı işaret etmekte.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close