Mobil

OnePlus 7T modelinin ne zaman çıkacağı açıklandı

OnePlus 7T modelinin ne zaman çıkacağı açıklandı

 

Bugün içerisine resmi hesaplar üzerinde paylaşılmış olan afişe bakılırsa OnePlus şirketi, 26 Eylül tarihinde 7T modelini piyasaya çıkartmış olacak. Afişe bakıldığı zaman Hindistan ile birlikte Kuzey Amerika ve de Avrupa bölgelerinde OnePlus 7T modelinin lansman tarihleri detaylı ayrıntıları ile yer almış durumda.

OnePlus 7T isimli model, Kuzey Amerika bölgesi içerisinde 26 Eylül tarihinde saatler 10:30’u gösterirken piyasaya sürülmüş olacak. Söz konusu bu model, aynı gün içerisinde saatler 19:00’u gösterirken de Hindistan’da tanıtılmış olacak. Avrupa bölgesi içerisindeki lansman tarihi de 10 Ekim şeklinde belirlenmiş bir vaziyette.

Etkinliklerin değişik başlıklara sahip olarak yapılması da, bazı ipuçları vermiş durumda.

Hindistan içerisinde gerçekleşecek olan özel etkinlik, ”Hindistan OnePlus Lansman Etkinliği” şeklinde adlandırılmış durumda. Bunun sebebi de büyük bir ihtimal ile firmanın OnePlus 7modeliyle beraber OnePlus TV’nin tanıtımını gerçekleştirecek olması. Kuzey Amerika içerisinde gerçekleşecek olan etkinliğin ise ”Kuzey Amerika OnePlus 7T Gösterimi” ifadelerine sahip lansman başlığı da OnePlus 7 Pro modelinin Amerika Birleşik Devletleri’nde lanse edilebilecek olduğu şeklindeki söylentileri doğrular bir nitelikte.

Avrupa’da gerçekleşecek olan lansman ise ”Avrupa OnePlus 7T Serisinin Lansman Etkinliği” şeklindeki bir başlığa sahip. Bu ise OnePlus 7T Pro modelinin OnePlus 7T modeliyle beraber ilk defa Avrupa içerisinde piyasaya çıkartılacak olduğunun bir göstergesi olarak yazılmış olabilir..

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close