Mobil

Note 10 modeli ön siparişe açıldı

Note 10 modeli ön siparişe açıldı

 

Samsung şirketinin Galaxy Note10 Unpacked etkinliği için sayılı bir günler kalmış durumda. Güney Kore asıllı şirketin yapacak olduğu tanıtımdan önce yeni amiral gemisi telefonlarıyla alakalı varyantları konusunda bir takım bilgilere sahip durumdayız.

Hindistan gelmiş olan haberlere bakılır ise çevrimdışı durumda yer alan mağazalar, daha tanıtım işlemleri gerçekleştirilmeden ön siparişleri almaya başlamış durumda. Bu ise Samsung Galaxy Note10 modelinin fiyatıyla alakalı ilk bilgileri de açık bir şekilde ortaya çıkartmış durumda. Samsung şirketi şu anda yalnızca resmi bir şekilde ön kayıt toplamakta.

Galaxy Note10 modelleri öte yandan Amazon şirketi ile Flipkart üzerinde de ortaya çıkmış durumda. Şirket, Hindistan’a özel olarak bir fiyat veyahut ön siparişe çıkışla alakalı tarih açıklaması gerçekleştirmemişti. Yeni model içerisinde, Galaxy S10 modellerinin tam tersine ekran üzerinde bulunan delik orta kısma konumlandırılmış bir vaziyette. Telefon ise Exynos 9825 isimli işletim sistemine sahip. Söz konusu bu cihazın Galaxy Note10+ modelinin varyantı, 4 tane arka kamerası bulunan bir sisteme sahip. Bu sistem içerisinde ToF sensörü de bulunuyor.

Seri içerisinde 4 tane değişik telefon olması konusunda beklenti var. Samsung şirketi, Galaxy Note10 modeli ile birlikte Galaxy Note10+ modelinin hem 4G versiyonu hem ise 5G versiyonunu piyasaya sürmüş olacak.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close