Mobil

Nokia şirketinden yeni bir tuşlu telefon

Nokia şirketinden yeni bir tuşlu telefon

 

Geçmiş olduğumuz haftalar içerisinde HMD Global şirketinin bünyesine girdikten hemen sonra toparlanmaya başlamış olan Nokia’dan daha yeni bir cihaz haberi almış durumdaydık. Firma, giriş ile birlikte orta segmente hitap etmekte bulunan akıllı telefonlarının yanında bu defa karşımıza tuşlu bir telefon modeliyle çıkmış idi. Bu söz konusu cihazın mevcut model numarası da TA-1212 olarak öne çıkmıştı.

İşte söz etmiş olduğumuz yeni telefon Nokia TA-1212 modeli, bugün Çin asıllı sertifika kurumlarından TENAA’nın internet sitesi üzerinde resmi bir şekilde ortaya çıkmış idi. Ortaya çıkmış olan bilgilerle beraber söz konusu bu yeni telefonun Nokia Xpress Music adını taşıyacak olduğu hususunda ortaya bir takım iddialar da atılmış durumdaydı.

Bugün içerisinde, Nokia TA-1212 modeliyle ilgili çok daha yeni bir bilgi daha ortaya çıkmış oldu. Yakın bir zaman içerisinde tanıtılması konusunda beklenti bulunan Nokia Xpress Music isimli model, 3C’nin internet sitesi üzerinde gözükmeye başladı. Cihazın mevcut durumdaki model numarası ile beraber pek çok teknik özelliği de gün yüzüne çıkmaya başladı.

3C sertifika isimli siteden alınmış olan bilgilere bakılırsa Nokia Xpress Music isimli model, 5VDC özelliğindeki standart bir şarja sahip durumda bulunacak. Bununla beraber Nokia Music Xpress isimli model, 4G desteği sunmayacak ve sadece GSM desteği vermekte olan bir cep telefonu şeklinde karşımıza çıkmış olacak.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close