Mobil

Nokia 3.2 modeli resmi bir şekilde tanıtıldı

Nokia 3.2 modeli resmi bir şekilde tanıtıldı

 

HMD Global şirketi, Nokia markasının en yeni geliştirilen giriş seviyesindeki Nokia 3.2 modelini resmi bir şekilde tüketicilerin beğenisine sunmuş bir durumda. Damla çentik bulunan tasarımı sayesinde dikkatleri üstüne çekmeyi başaran Nokia 3.2 modeli, toplam olarak 2 güne kadarlık bir pil ömrünü sunmakta.

1520 x 720 piksel özelliği bulunan HD+ bir ekrana sahip olarak karşımıza çıkan bu cihaz, gücünü ise Qualcomm şirketinin Snapdragon 429 modelindeki işlemcisinden almakta. 2 GB ile birlikte 3 GB’lik bir RAM kapasitesi yer alan cihaz içerisinde 16 GB’lik ve de 32 GB’lik olmak üzere 2 farklı depolama alanı da sunulmakta.

Cihaz içerisinde 13 MP’lik f/2.2 özelliğine sahip bir arka kamera ve de 5MP’lik f/2.2 özelliğine sahip bir ön kamera yer alıyor. Buna ilabe bir şekilde Android 9.0 Pie isimli işletim sistemi de telefon içerisinde yüklü bir durumda gelmekte. Bataryasının da 4000 mAh gücünde bulunduğunu belirtmeden geçmemeliyiz..

Genel bir şekilde cihazın teknik durumdaki detaylarını bir araya getirmiş olursak eğer;

Qualcomm şirketine ait Snapdragon 429 modelindeki bir işlemci ile birlikte 2GB’lik ve 3 GB’lik bir RAM, 16 GB ile 32 GB’lik bir depolama alanının yanı sıra 6,26 inç büyüklüğüne sahip 1520 x 720 piksellik bir çözünürlük sunan HD+ TFT bir ekranla karşımıza çıkacak. Bütün bunlara 13 MP’lik f/2.2 özelliğinde bir arka kamera, 5MP’lik f/2.2 özelliğine sahip bir ön kameranın yanı sıra WiFi 802.11 b/g/n ile birlikte Bluetooth 4.2 eşlik ediyor olacak. Android 9.0 Pie isimli yeni işletim sistemiyle karşımıza çıkacak cihaz 4000 mAh gücündeki bataryadan beslenecek.

Toplam olarak 2 değişik renk seçeneğiyle satışa çıkartılacak olan bu cihaz, 2 GB’lik bir RAM bulunan versiyonunda 128 dolar, 3 GB’lik RAM bulunan versiyonu içinde 154 Dolar tutarındaki bir fiyat etiketine sahip olarak karşımıza çıkacak.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close