Mobil

Nokia 2.3 isimli modeli HMD şirketinin veritabanı üzerinde gözüktü

Nokia 2.3 isimli modeli HMD şirketinin veritabanı üzerinde gözüktü

 

Finlandiya da merkezi bulunan akıllı telefon üreticilerinden biri olan HMD Global şirketinin yakın bir zaman içerisinde piyasaya çıkartma konusunda planlar yaptığı akıllı telefonlarından Nokia 2.3 modeliyle alakalı bilgiler ortaya çıkmaya başlamış durumda. Nokia 2.2 isimli modelinin bir halefi şeklinde piyasaya çıkartılması beklenmekte bulunan akıllı telefonun model numarasıyla beraber renk seçenekleri, veritabanı üzerinde ortaya çıkmış durumda.

TA-1206 şeklindeki bir model numarasına sahip durumda bulunan bu telefon, 3 tane renk seçeneğiyle beraber gözler önüne çıkmış durumda. Kum ile birlikte Camgöbeği ve de Odun Kömürü adına sahip 3 tane renkte görülmüş olan Nokia 2.3 modelinin teknik detaylarıyla alakalı herhangi bir bilgi ise yer almamakta. Bunun yanında, cihazın giriş seviyesinde yer alan bir akıllı telefon olduğunu ifade etmekte de yarar var.

Cihaz üzerinde yer alan teknik detaylar ile alakalı kesin ve resmi durumda bulunmayan bir açıklamanın bulunmaması, söylentiler ile birlikte iddialar yer almayacağı anlamına gelmemekte. Kaynaklardan bazıları ise, TA-1206 model numarasına sahip Nokia 2.3 modelinin gücünü de MediaTek Helio A22 isimli yonga seti üzerinden almasını beklemekte. Bunların yanında başka teknik özelliklerin aslında tamamen aynı durumda bulunmasa bile Nokia 2.2 modeliyle benzerlik gösterebilecek olduğu da söylenmekte.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close