Mobil

Nokia 2.2 isimli modeli resmen Türkiye’de

Nokia 2.2 isimli modeli resmen Türkiye'de

 

Bir dönemler mobil teknoloji devlerinin lideri konumunda yer alan, son zamanlarda ise HMD Global şirketinin çatısı altında tekrardan yükselişe geçme hedefleri bulunan Nokia isimli marka, yeni akıllı telefonlarından biri olan Nokia 2.2 isimli modelini Türkiye içerisinde de satışa çıkardı. Android One isimli platforma üye bir şekilde satışa sunulmuş olan Nokia 2.2 isimli model, 2 sene süresince Android işletim sisteminin güncellemelerini öteki akıllı telefon modellerinden daha hızlı bir şekilde sunmayı vadetmekte.

Giriş seviyesindeki bir akıllı telefon olarak karşımıza çıkan Nokia 2.2 isimli model, MediaTek şirketine ait olan Helio A22 isimli işlemciden güç almakta. Global sürümü üzerinde 2 GB ile birlikte 3 GB’lık yer almak üzere 2 tane değişik RAM seçeneği yer alan bu cihazın dahili bir durumdaki depolama alanı da 16 GB ile birlikte 32 GB şeklinde listelenmiş durumda. Cihaz ayrıca, sahip durumda bulunduğu bu özellikler ile standart bir günlük kullanımla ilgili yeteri kadar donanımı da sağlamış olmakta.

HMD Global şirketinin, akıllı cihazdan daha da fazla bir beklentisi bulunmayan tüketiciler amacıyla piyasaya çıkartmış olduğu modellerinden Nokia 2.2 isimli model, 1099 Türk Lirası tutarındaki fiyat etiketi ile tüketicilerle buluşmuş oluyor.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close