İnternet

Netflix o problemleri çözdüğünü açıkladı

Netflix o problemleri çözdüğünü açıkladı

 

Dünya üzerinde en fazla tercih edilerek kullanılan çevrimiçi dizi ve de film platformu olarak öne çıkan Netflix platformu bugün bazı kesinti sorunlarıyla karşı karşıya kalmıştı. Amerika Birleşik Devletleri ile birlikte Avrupa’dan kullanıcıların bildirmiş olduğu sorunların çözüldüğü açıklaması yapıldı. Ülkemiz içerisinde de kullanıcılardan bazıları bağlantı problemi yaşamış ve sosyal medya üzerinde sorunlarını dile getirmeye başlamıştı.

Bütün dünyayı sarmış olan koronavirüs ile alakalı salgının etkilerinden Netflix platformu da payına düşeni almış oldu. Amerika Birleşik Devletleri ile birlikte Batı Avrupa üzerinde yer alan Netflix platformunun kullanıcıları bugün platforma erişimle alakalı problemler yaşamakta olduklarını ifade etti. Problem bildirmiş olan yerlerin arasında Türkiye de yer alıyordu. Netflix platformu yapmış olduğu açıklama içerisinde sorunun çözüldüğünü aktarmış oldu.

Netflix ile birlikte öteki çevrimiçi platformların şu zamanlarda dünyanın genelinde milyonlarca sayıdaki insanın evden çalışmaya başlaması evlerinde karantina altında olması sebebiyle fazla görülmeyen bir yoğunlukla uğraşmakta olduğu da bilinmekte. Böyle olması da beraberinde pek çok farklı bağlantı problemini getirebilmekte.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close