Uygulama

Netflix Android sürümü için yeni özellik duyuruldu

Netflix Android sürümü için yeni özellik duyuruldu

 

Netflix adlı platformun Android sürümü için çok daha yeni bir özellik gelmiş durumda. İçeriklerin kısmi bir şekilde indirilmesini ve sadece indirilmiş olan kısmın izlenebilmesini sağlamakta bulunan bu özellik, yakın zaman içinde iOS kullanıcısı olanların da hizmetine sunulmuş olacak. Böylece de kullanıcılar, çok daha iyi bir deneyim yaşamış durumda bulunacaklar.

Dünya üzerindeki en popüler çevrimiçi dizi ile birlikte film platformlarından biri olarak öne çıkan Netflix, Android işletim sistemi kullanıcıları için fazlasıyla önemli bir açıklama yapmış oldu. Firma aracılığıyla yapılmış olan açıklamalara bakılırsa kullanıcılar bundan böyle, bir tane içeriğin belirli bir bölümünü indirip izleyebiliyor olacaklar. Bunun sayesinde bir içeriği indirme amacıyla kısıtlı bir zamanınız var ise, sadece indirmiş olduğunuz kadarını izleyebiliyor olacaksınız.

Netflix adlı platformun Android ekosistemiyle ilgili olarak geliştirilmiş olan mobil uygulamasına sunulduğu açıklanan bu yeni özellik, kullanıcılara adeta bir nefes aldırmış olacak. Zira kısa zamanın ardından yolculuğa çıkacak olan bir tane kullanıcı, bu özellikle beraber Netflix’te yer alan bir içeriğin bir bölümünü indirip, bunu çevrimdışı bir şekilde izleyebiliyor olacak. Netflix bunun sayesinde, indirmelerin yarıda kalmış olması olayını da tarihe gömmüş durumda bulunacak.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close