Mobil

MWC kapsamında tanıtılacağı açıklandı

MWC kapsamında tanıtılacağı açıklandı

 

Nubia şirketinin Başkanı görevinde bulunan Ni Fei tarafından yapılmış olan yeni duyuruya bakılırsa merak içerisinde beklenen oyun telefonlarından Nubia Red Magic 5G bu ay gerçekleşecek Mobil Dünya Kongresi’nde (MWC) tanıtılmış olacak. Başkan öte yandan yaklaşmakta bulunan akıllı telefonun özelliklerine çok net bir şekilde işaret etmekte bulunan birkaç tane poster paylaşımında da bulundu.

Uzun bir zamandan beri 144Hz yenileme hızına sahip olarak karşımıza çıkacak çok daha yeni bir Nubia oyun telefonuyla alakalı haberler duymaktayız. Nubia Red Magic 5G adıyla piyasaya çıkartılması konusunda kararlaştırılmış olan akıllı telefonun İspanya’da yer alan Barselona kenti içerisinde gerçekleşecek MWC 2020 kapsamında bir aydan çok daha kısa bir zaman içinde tanıtımının gerçekleştirileceği de resmi bir şekilde doğrulanmış durumda.

Nubia Red Magic 5G isimli model, bu kadar hızlı bir şekilde yenilene bilen bir panele sahip dünya üzerindeki ilk özel oyun akıllı telefonu olarak karşımıza çıkacak. Öte yandan, öteki markalar maksimum bir şekilde 120 Hz sunmakta olduğundan, resmi bir şekile en pürüzsüz ekrana sahip durumda bulunan telefon da olmuş bulunacak.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close