Mobil

Motorola’nın Razr modeline ait bir görsel ortaya çıkmış durumda

Motorola'nın Razr modeline ait bir görsel ortaya çıkmış durumda

 

Katlanabilir özelliğe sahip olan akıllı telefon modellerini, gündemi fazlasıyla meşgul etmeye devam ettiği bir sene olarak öne çıkan 2019’da bu trend içerisine katılım gerçekleştiren şirketlerden bir başkası da Motorola şirketi. Firmanın, Razr ismini verdiği model üstünde çalışmalar yaptığı bir müddettir bilinmekteydi. Geçmiş olduğumuz yıldan bu zamana kadar hakkında türlü bilgiler ortaya çıkmış olan söz konusu bu telefon, zaman içerisinde gerçekliğe dökülmeye başlamış oldu. Firma, mayıs ayı içerisinde konsept gösterimiyle ilgili olarak hayran tarafından yapılan bir render kullanmış ve bu zamana dek cihaza yönelik olarak gerçek bir görsel görmemiz mümkün olmamıştı.

Evan Blass adına sahip olan popüler bir tane Twitter kullanıcısı, Motorola Razr modeline yönelik ilk görsellerin paylaşımını gerçekleştirdi. Paylaşılmış olan bu görsel ile beraber Motorola şirketinin de niçin ilk olarak hayran yapımı bir tane render kullanmış olduğu ortaya çıkmış durumda. Gerçek olarak karşımıza çıkacak cihaz da bu söz konusu render’a fazlasıyla benzemekte.

İlk akıldığı zaman bu söz konusu cihazın orijinal bir durumdaki kapalı Razr modeli olduğu konusunda bir düşünceye kapılabilirsiniz. Alt kısımda yer alan çıkıntı nerdeyse birebir aynı bir durumda fakat görsele az daha yakından bakmış olduğunuzda orijinal Razr modelinde yer alan tuş takımının bunda bulunmadığını görebilirsiniz. Yani aslında dikine bir şekilde katlanmış komple bir tane dokunmatik ekrandır.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close