Mobil

Motorola şirketinden yeni bir akıllı telefon

Motorola şirketinden yeni bir akıllı telefon

 

Motorola Razr modeli, akıllı telefon kullananlarla buluşmak amacıyla bugün resmi bir şekilde satışa sunulmakta. 26 Ocak tarihi içerisinde ön siparişleri alınmaya başlanacak Motorola RAZR modelindeki akıllı telefonların 6 Şubat tarihi itibariyle kargoya verilmesi konusunda planlar yapılıyor. Lakin elde edilmiş olan söz konusu yeni bilgiler, Motorola şirketinin daha farklı planlar üstünde hiç bir şekilde hız kesmeden çalışmaları sürdürdüğüne işaret etmekte ve şimdi ise Motorola Edge+ şeklinde isimlendirilen çok daha yeni bir akıllı telefonun görüntüsü açık bir şekilde ortaya çıkmış durumda.

Evan Blass ile birlikte GSMArena aracılığıyla ortaya çıkartılan bilgilere bakılırsa, haber görselinde bulunan akıllı telefon Motorola şirketinin yeni amiral gemisi olarak öne çıkabilir. Motorola Edge+ adlı cihaz, fazlasıyla alışılan bir tasarıma sahip gibi gözükmekte. Lakin akıllı cihazın en ayırt eden özelliklerinden bir tanesi de ‘‘stylus kalem’’ olarak öne çıkıyor. Bu aslında demek olmakta ki, Galaxy Edge+ şeklinde isimlendirilen bu akıllı telefon, Samsung şirketinin Galaxy Note adlı seriye de rakip olarak çıkabilir.

Ortaya atılmış olan iddialar aslında Motorola Edge+ modelindeki akıllı telefonun amiral gemisi olarak öne çıktığını belirtse bile akıllı telefon takipçilerinden bazıları, cihazın mevcut durumdaki tasarımının çokta modern bir durumda bulunmadığına ve stylus kalemle beraber çıkan orta-sınıf bir akıllı telefon bulunmasının çok daha olanaklı olduğuna işaret etmekte.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close